![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnYY_hDUJtb4CQrOzdux0Guyo2LXVYS4M4BZ5AHVN_yxum2ikrD8g2_b4l7r2zt8vwI1CSxBKrAEi3IQaIqMPrBF2wYvGaRkVCa4DvN-y4-qT841tZyX92E1SgZij3iXKBT3be9IFgeio/s400/kSea.jpg)
ταινίες, δίσκοι στο κρεββάτι, παγωτό σε ψηλά ποτήρια, μετατροπή του στρώματος μου σε τραμπολίνο από τη Ραφαηλία (μαμά, να κάνω μία πήδα; τι να κάνεις; μία πήδα), εμπνευσμένα δώρα και το αποτέλεσμα; αν και σηκώθηκα ελάχιστα σήμερα, νιώθω πως ακόμα δεν έχω επανέλθει εντελώς.
έτσι, λέω να αφιερώσω και την αυριανή μέρα στην ξεκούραση μιας και όλοι, μικροί-μεγάλοι θα λείπουν απ' το σπίτι.
καλή νύχτα και Χρόνια Πολλά.